STRONA GŁÓWNA  STOWARZYSZENIE  AKTUALNOŚCI  PROJEKTY  KONTAKT 
  Stowarzyszenie maliniewidzialni.leszno.pl  

AKTUALNOŚCI

Zaproszenie do "Klubu Żyrafy" dla studentów WSH w Lesznie

 

Studentów Wyższej Szkoły Humanistycznej w Lesznie z kierunków pedagogicznych zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach, które odbędą się pod nazwą "Klub Żyrafy". Będzie to okazja do zgłębienia tajników NVC ( Nonviolent Communication).


Porozumienie bez Przemocy (NVC), nazywane także „językiem żyrafy" lub "językiem serca”, jest to sposób komunikacji oparty na autentyczności i szczerości. Dzięki niemu możemy mieć niebywały wpływ na jakość i poprawę swojego życia oraz życia osób z naszego najbliższego otoczenia. "Język żyrafy" pozwala zagłębić się w świat ludzkich emocji i potrzeb, które leżą u podstaw działań i reakcji każdego człowieka. Daje możliwość wypracowania świeżego i lekkiego sposobu budowania relacji zarówno w pracy jak i w życiu osobistym. Jest okazją do pochylenia się nad kwestią współpracy i rozwiązywania konfliktów. Umożliwia odkrycie uzdrawiającej mocy empatii oraz daje szansę na odczarowanie złości, którą z destrukcyjnej siły można przetransformować w konstruktywną energię. Wszytko to po to aby być jak najbliżej siebie i drugiego człowieka.


Na spacer z żyrafą zabierze Was Agnieszka Adamczak, kobieta, trenerka o równie wielkim sercu. Gwarantujemy Wam, że spotkania z Agnieszką dadzą Wam moc ciepłej i pozytywnej energii, która pozostanie z Wami jeszcze przez bardzo długi czas.

 

"Klub Żyrafy” to cykl 7 spotkań, w odstępach około 2 tygodni. Każde spotkanie trwa 90 minut. Zajęcia mają charakter warsztatowy, a więc poza inspirującą dawką wiedzy będzie sporo okazji do ćwiczeń i zdobywania wiedzy praktycznej. Udział w kursie potwierdzony jest uzyskaniem certyfikatu potwierdzającego nabyte umiejętności.

 

Chętnych studentów zapraszamy do kontaktu:


tel. 509 080 424
a.adamczak@onet.pl

 

  Aktualności  

Słodkie Mikołajki 2018

zobacz wszystkie aktualności

  Partnerzy