STRONA GŁÓWNA  STOWARZYSZENIE  AKTUALNOŚCI  PROJEKTY  KONTAKT 
  Stowarzyszenie maliniewidzialni.leszno.pl  

PROJEKTY

Warsztaty w ramach Aktywnego Obywatelskiego Leszna

Żyjemy w najbardziej ekscytujących czasach w historii ludzkości. Tempo życia jest coraz szybsze, a zachodzące wokół zmiany są tak intensywne, że nie jesteśmy w stanie za nimi nadążyć. Niejednokrotnie można odnieść wrażenie, że życie przecieka nam między palcami. Tracimy nad nim kontrole. Czujemy się “mali i niewidzialni” z różnych powodów.

 

Czy tak miało wyglądać nasze życie? Czy prawdziwie jesteśmy sobą? Czy może jednak każdego dnia przybieramy przeróżne maski i odgrywamy role, w których tak naprawdę nie ma nas samych? Jest za to ktoś inny, bo siebie gdzieś po drodze zagubiliśmy.

 

Zatrzymaj się na chwile. Wczoraj już było, jutro dopiero nadejdzie. Masz jednak dzień dzisiejszy. Daje ci on możliwość zastanowienia się nad sobą i swoim życiem. Miejsce, w którym obecnie jesteś w życiu rodzinnym i zawodowym, jest wynikiem Twoich dotychczasowych decyzji i wyborów. Jeśli to miejsce to Twój życiowy Mount Everest, który planowałeś zdobyć - to przyjmij proszę moje gratulacje. Jeśli jednak NIE - to czas rozpocząć wędrówkę na szczyt. Stwórz taką rzeczywistość, jakiej pragniesz. Podejmij decyzję o zmianie i zajrzyj do swojego wnętrza.

 

W najbliższym czasie organizujemy cykl wyjątkowych spotkań i warsztatów. Serdecznie Cię na nie zapraszamy. Chcemy podarować Ci wiedzę, inspirację i narzędzia, które wykorzystasz, aby poprawić jakość swojego życia. Tematy spotkań są różne, ale łączy je wszystkie człowiek. Bo to człowiek jest w centrum tego świata.

 

Chcemy Ci dać możliwość zatrzymania się w tym pędzie życia, aby z dala od zgiełku codziennych spraw zastanowić się nad sobą. Zajrzeć do własnego wnętrza i uświadomić sobie czego tak naprawdę chcę od siebie i dla siebie. Co chcę zmienić i co osiągnąć.

 

“Życie nieświadome nie jest warte tego by je przeżyć”. Sokrates

 

Zapraszamy!

 

  Aktualności  

Kreatywny Ty

zobacz wszystkie aktualności

  Partnerzy