STRONA GŁÓWNA  STOWARZYSZENIE  AKTUALNOŚCI  PROJEKTY  KONTAKT 
  Stowarzyszenie maliniewidzialni.leszno.pl  

o mnie

Magda Sierszuła

 

Prywatnie żona, mama dwójki dzieci, zawodowo - coach ACC ICF ( w trakcie akredytacji). A tak naprawdę jestem kobietą w trakcie nieustannej przemiany wewnętrznej, która ma niepohamowany apetyt na ciekawe życie. Każdy dzień wnosi w moje życie coś nowego, nie ma drugiego takiego samego dnia, takiej samej godziny, minuty. W myśl sentencji “Carpe diem”(chwytaj dzień), uważnie przyglądam się swojemu życiu, chwytam garściami wszystko co ono mi daje.

 

Moją pasją jest człowiek. Misją życiową poszerzanie swojej świadomości i wspieranie w tym innych. Życie jest nam dane, ale też zadane, łącząc pasję z misją życiową - realizuję siebie pomagając innym, przyczyniam do dobrych zmian w ich sercach i umysłach.

 

Ciekawość życia sprawia, że nie mam czasu na nudę. Każdą wolną chwilę „chwytam”. Czytam książki, jeżdżę na rowerze, uczę się języka angielskiego, spędzam czas z rodziną i przyjaciółmi. Pomagam innym wcielając się w rolę wolontariusza. Właśnie zaczynam pisać własnego bloga motywacyjnego (maszwsobiemoc.pl). W życiu kieruję się takimi wartościami jak: miłość, otwartość i szczerość. Jestem wdzięczna za wszystko Bogu, który jest moją drogą, prawdą i życiem, bez którego nic nie miałoby sensu. Moim towarzyszem życia jest uśmiech, który nie znika z mojej twarzy.

 

“Człowiek jest wielki nie przez to co ma, lecz przez to kim jest, nie przez to co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi” - Jan Paweł II.

 

kontakt:

kom. 530 840 658

mail: magda.maliniewidzialni@gmail.com