STRONA GŁÓWNA  STOWARZYSZENIE  AKTUALNOŚCI  PROJEKTY  KONTAKT 
  Stowarzyszenie maliniewidzialni.leszno.pl  

o mnie

Agnieszka Adamczak

 

Z wykształcenia jestem coachem, absolwentką psychologii zarządzania i pedagogiki, a w praktyce mamą Mieszka i Amelki z Zespołem Williamsa. Od kilku lat jestem członkiem Stowarzyszenia Zespołu Williamsa (www.zespolwilliamsa.org), organizacji skupiającej ludzi chorujących na rzadką chorobę genetyczną, jaką jest Zespół Williamsa oraz ich bliskich. Posiadanie dziecka to ogromne wyzwanie, a dziecko z niepełnosprawnością czy nieharmonijnym rozwojem to dodatkowa odpowiedzialność, ale także szansa na to, aby widzieć więcej, czuć mocniej i żyć pełniej. 

 

Jestem wolontariuszem i inicjatorką akcji na rzecz dzieci i młodzieży niepełnosprawnej na terenie Leszna i okolic. Założyłam portal internetowy maliniewidzialni.leszno.pl służący wsparciem rodzicom i opiekunom dzieci niepełnosprawnych, który po latach okazał się być pierwszym krokiem do powołania Stowarzyszenia o tej samej nazwie. 

 

Swoje akumulatory ładuję głównie podczas bezcennych, rodzinnie spędzonych chwil. Dużą przyjemność sprawia mi bieganie i pisanie bloga (dzieckozwyzwaniem.pl).  

 

Kocham życie i lubię ludzi. I mam nadzieje, że to odwzajemnione uczucia.  

 

 

kontakt:

kom. 509 080 424

mail: maliniewidzialni@gmail.com