STRONA GŁÓWNA  STOWARZYSZENIE  AKTUALNOŚCI  PROJEKTY  KONTAKT 
  Stowarzyszenie maliniewidzialni.leszno.pl  

o mnie

Marta Płonka

 

Świadoma tego, że jedyna stałą w życiu jest zmiana – ciągle poszukuje swojego azymutu, mimo tego uważam że podstawą w osiągnięciu pełni szczęścia i wymarzonych rezultatów jest konsekwencja w swoich słowach oraz działaniu. Wiem natomiast, że czasami trzeba coś w życiu zmienić (chociażby zdanie), aby być  szczęśliwym i spełnionym człowiekiem.Z wykształcenia coach. Posiadam także kwalifikacje zawodowe min. z filologii polskiej, (komunikacja medialna) pedagogiki, doradztwa zawodowego i personalnego, psychologii zarządzania. Uczestniczka i organizatorka wielu szkoleń oraz wykładach z dziedziny psychologii motywacyjnej. Aktywna zawodowo. Brałam udział i nadal chętnie angażuje się w liczne projekty wolontariacie oraz inne inicjatywy mające na celu niesienie pomocy drugiemu człowiekowi.


Zawsze uważałam, że nie ukończone szkoły, szkolenia, ale życie jest naszym najlepszym nauczycielem. To zdobyte doświadczania,wrodzona empatia, praca własna procentują i przydają się najbardziej w relacjach z drugim człowiekiem.


Do ludzi, zdarzeń, sytuacji, które spotykają mnie w życiu podchodzę tolerancyjnie, cierpliwie,rozważnie i jak to powiedziała bliska mojemu sercu osoba -  „ze stoickim spokojem”. Właśnie dlatego  swoje decyzje podejmuję  zgodnie z moimi wartościami i z tym co i jak czuję.


Jestem przekonana, że najcenniejszym darem jaki możesz podarować drugiemu człowiekowi jest wiara w jego możliwości i potencjał. Nic też tak nie uszczęśliwia człowieka jak zaufanie jakim go odarzasz i nadzieja jaką mu podajesz. Cenię sobie każdą chwilę którą mogę dzielić z drugim człowiekiem - bo to właśnie magia takich spotkań obrazuje co w życiu jest najważniejsze i uczy jak pięknie można doświadczać życia.
 

kontakt:

kom. 605 055 452

mail: marta.maliniewidzialni@gmail.com