STRONA GŁÓWNA  STOWARZYSZENIE  AKTUALNOŚCI  PROJEKTY  KONTAKT 
  Stowarzyszenie maliniewidzialni.leszno.pl  

AKTUALNOŚCI

Spotkanie przedświąteczne dla dzieci 2015

 

W piątkowe popołudnie 11.12.2015r. Stowarzyszenie maliniewidzialni.leszno.pl dzięki uprzejmości i zaangażowaniu Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Lesznie oraz wsparciu Fundacji PZU miało okazję do spędzenia czasu w przedświątecznej atmosferze.

Zdobiliśmy goździkami owoce, uwalniając magiczny aromat zbliżających się świąt, dekorowaliśmy niezliczone ilości pierników - a wszystko to przy akompaniamencie kolęd granych na zywo. Nie zabrakło radosnych zabaw z kolorową chustą, która zawsze swoimi tęczowymi kolorami wywołuje uśmiech na twarzach małych i dużych uczestników spotkania.

Gościliśmy takze Świętego Mikołaja, wielce dostojnego i hojnego przyjaciela wszystkich dziecieci. Przywiózł on dla każdego z uczestników cała masę upominków. Spotkanie zakończyliśmy  dekoracją olbrzymiej choinki, na której zawiesiliśmy ozdoby przygotowane wcześniej przez uczniów Zespołu Szkół Specjalnych oraz podopiecznych OREW w Lesznie. Dźwięk wspólnie odśpiewanej kolędy pozostawił nas przygotowanych do zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

 

Spotkanie przedświąteczne 2015

  Aktualności  

Spotkania Grupy Rozwojowej

zobacz wszystkie aktualności

  Partnerzy