STRONA GŁÓWNA  STOWARZYSZENIE  AKTUALNOŚCI  PROJEKTY  KONTAKT 
  Stowarzyszenie maliniewidzialni.leszno.pl  

AKTUALNOŚCI

Pirackie Podchody - fotorelacja

W sobotnie popołudnie, 16 września 2017r. na Polanie Trzech Dębów, spotkali się członkowie i sympatycy naszego Stowarzyszenia, aby pod wodzą Pirackiego Herszta wyruszyć na poszukiwanie ukrytego skarbu. 

 

Podczas gdzy dzieci wspólnie z wolontariuszami, gdzieś w leśnych kniejach, wypełniali kolejne zadania i zdobywali wskazówki do odnalezienia skarbu, rodzice zostali na polanie. Przy ciepłej kawie i pysznym domowym cieście mieli okazję do wymiany spostrzeżeń i doświadczeń. Dzięki zespołowi ratowników przedmedycznych z firmy ENEA najpierw dorośli, a później takze dzieci, wzięli udział w pokazie ratownictwa oraz samodzielnie ćwiczyli na fantomach niezwykle cenne umiejętności ratujące zycie w sytuacjach zagrozenia.

 

Kiedy misja małych Piratów zakończyła się sukcesem i powrócili na polanę obsypani złotymi talarami rozpoczęła się wspólna zabawa. Tańce, konkursy, pląsy, ogrom uśmiechów i radości. Płonące ognisko dostarczało nam nie tylko ciepła, ale udało nam się w nim równiez upiec pyszne kiełbaki. Magiczna atmoserfa spotkania udzialiła się wszystkim jego uczestnikom. 

 

Pirackie Podchody mogły się odbyć dzięki wsparciu pozyskanemu z Fundacji ENEA, w ramach konkursu "Potęga PoMocy" - dziekujemy :)

 

Pirackie Podchody

  Aktualności  

Kreatywny Ty

zobacz wszystkie aktualności

  Partnerzy