STRONA GŁÓWNA  STOWARZYSZENIE  AKTUALNOŚCI  PROJEKTY  KONTAKT 
  Stowarzyszenie maliniewidzialni.leszno.pl  

AKTUALNOŚCI

"Pewnym Krokiem - Wiem Czego Chcę" już od września w szkołach ponadgimnazjalnych!

 

Stowarzyszenie maliniewidzialni.leszno.pl wygrało mikrodotację w ramach konkursu Wielkopolska Wiara organizowanego przez Centrum PISOP. Dzięki temu od września szkoły ponadpodstawowe z terenu miasta Leszna będą mogły wziąć udział w realizacji projektu zatytułowanego "Pewnym Krokiem - Wiem Czego Chcę".  

 

Jest to program skierowany do uczniów ostatnich klas gimnazjów oraz uczniów szkół średnich. Ma on na celu rozwijanie kompetencji miękkich oraz umiejętności interpersonalnych młodych ludzi. W ramach projektu zaplanowano cykl szkoleń z zakresu komunikacji NVC (porozumienie bez przemocy), budowania poczucia własnej wartości, radzenia sobie ze stresem czy relacji damsko - męskich. Ponadto uczestnicy projektu bedą mieli okazje do skorzystania z indywidualnych spotkań z Doradcą Zawodowym i Coachem. Dzięki przygotowanym przez Stowarzyszenie działaniom "Pewnym Krokiem - Wiem Czego Chcę" jest szansą na zainteresowanie młodzieży zagadnieniami z obszaru rozwoju osobistego. Spotkania o charakterze warsztatowym oraz indywidualne konsultacje ze specjalistami gwarantują aktywne uczestnictwo uczniów oraz skupienie się na ich indwyidualnych i biezących potrzebach i problemach. 

 

Program został opracowany w taki sposób, aby jego realizacja była możliwa zarówno dla chętnych uczniów w ramach zajęć pozalekcyjnych jak i podczas zajęć szkolnych w ramach np. godzin wychowawczych. Udział szkoły w projekcie jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. 

 

Szkoły ponadpostawowe z Leszna i okolic zainteresowane wzięciem udziału w projekcie zapraszamy do kontaktu

 

          

  Aktualności  

Kreatywny Ty

zobacz wszystkie aktualności

  Partnerzy