STRONA GŁÓWNA  STOWARZYSZENIE  AKTUALNOŚCI  PROJEKTY  KONTAKT 
  Stowarzyszenie maliniewidzialni.leszno.pl  

AKTUALNOŚCI

Spotkanie Mikołajkowe Stowarzyszenia maliniewidzialni.leszno.pl 2016

Popołudniu 12 grudnia odbyło się Spotkanie Mikołajkowe zorganizowane przez nasze stowarzyszenie dla dzieci niepełnosprawnych i ich bliskich.

Zgromadziliśmy się w przepięknym Dworku Jeziorki, gdzie, dzięki gościnności i życzliwości Gospodarzy, każdy czuł się wyjątkowo. Spotkanie rozpoczęliśmy od przedstawienia teatrzyku kukiełkowego, przygotowanego przez wolontariuszy z naszego stowarzyszenia. Jasełka w ich wykonaniu zachwyciły wszystkich, a wspólne śpiewanie kolęd podczas przedstawienia wprowadziło przybyłych gości w świąteczny nastrój.

Dalej również było świątecznie. Dzieci pod opieką wolontariuszy zabrały się za tworzenie bożonarodzeniowych ozdób, natomiast rodzice mogli znaleźć chwilę wytchnienia przy kawie lub herbacie oraz domowej roboty piernikach.

Emocje sięgnęły zenitu kiedy z oddali dał się słyszeć dźwięk dzwonka a na horyzoncie pojawiła się charakterystyczna siwowłosa postać w czerwonym ubraniu. Święty Mikołaj, bo oczywiście to o nim mowa, z każdym zamienił kilka słów, zachęcił do wspólnego zaśpiewania kolędy, wysłuchał wierszyków i naturalnie każdego obdarował drobnym upominkiem. Nie obyło się także bez skakania przez laskę Świętego Mikołaja, a także wspólnych pamiątkowych zdjęć.

Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli spędzić z nami ten wyjątkowy wieczór. Stworzyliście niesamowitą atmosferę - było ciepło i magicznie.

Dziękujemy również Prezydentowi Miasta Leszna i wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania wczorajszego spotkania!

 

 

mikołajki 2016

  Aktualności  

Kreatywny Ty

zobacz wszystkie aktualności

  Partnerzy