STRONA GŁÓWNA  STOWARZYSZENIE  AKTUALNOŚCI  PROJEKTY  KONTAKT 
  Stowarzyszenie maliniewidzialni.leszno.pl  

kierunek zmiana

 
Coś nie tak. Zdecydowanie coś nie gra. A może to tylko dyskretne kwestie. Tak czy inaczej martwisz się o swoją przyszłość...
 

Dzień po dniu wymyka Ci się z ręki i nie można już nic z nim zrobić. Otaczający Cię świat jest inny, niż sobie wyobrażałeś. Czujesz się zagubiony w własnym ciele, umyślę, nie wiesz skąd przybywasz, kim jesteś i dokąd zmierzasz!

 

Stop! 

 

Zatrzymaj się na chwilę!

 

Pomyśl – Czy to właściwa droga ? Czy idziesz w dobrym kierunku? Czy jesteś tą osobą, którą zawsze chciałeś być?

Jeśli odpowiedź na którekolwiek z tych pytań brzmi nie, to trzeba coś z tym zrobić. Nadszedł czas na zmiany.


Dzisiaj jest najlepszym dniem by ewentualnie zmienić film Naszego życia, ponieważ wprowadzone dziś zmiany zostaną wyświetlone jutro. Codziennie tworzysz film swojego życia : jego kształt i forma spoczywają w Twoich rękach. Idź własną ścieżką.

 

„ Bądź zmianą, którą chcesz zobaczyć na świecie”
Mahatma Gandhi

 

Dzień dzisiejszy jest naszą szansą. Cóż z tego, że wczoraj zostało zmarnowane. Nawet jeśli wczoraj było całkowitą porażką, mamy Dzisiaj by zacząć od nowa. Dziś daje Nam szansę dokonywania nowych wyborów, możemy wypełnić go wszystkim czym tylko zechcemy.

 

Nadszedł czas na coaching, który pomoże Ci Stworzyć nową wizję przyszłości, wprowadzić konstruktywne zmiany i zwiększyć skuteczność Twojego działania. Dzięki właściwej motywacji, którą w sobie odkryjesz, zmienisz dotychczasowe życie.

 

„Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego małego kroku”
Lao Tsy